سؤالات شمابی پاسخ نمی ماند !

سوالات متداول :اگر پاسخ سوال خود را در گزینه های بالا پیدا نکردید از طریق بخش تماس با ما در ارتباط باشید همکاران ما در اسرع وقت پاسخگوی شما هستند .همچنین شما میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر بخش قوانین و مقررات سایت رامطالعه بفرمایید.

محصولی را خریده ام چه زمانی به دستم می رسد ؟

محصولات پس از ثبت سفارش بسته بندی می شود، و تحویل پست می گردند و کد رهگیری پستی برای شما ارسال می شود لذا می توانیدآن را از طریق شرکت پست پیگیری کنید .

پول از حسابم کم شده اما سفارشم ثبت نشده ؟

اگر شما هم با این مشکل مواجه شدید لطفاً 72 ساعت صبر کنید پول به حسابتان بر می گردد در این مورد نیاز به تماس با پشتیبانی نیست .

چرا سفارشم دیر به دستم میرسد ؟

سفارش ها پس از ثبت تا 24 ساعت حداکثر تحویل اداره پست داده شده و کدرهگیری برای شما ارسال می شود ، در ادامه شما باید پیگیری رو از سمت پست داشته باشید .

کدام محصولات را می توانم سفارش دهم ؟

شما فقط محصولاتی را می توانید ثبت کنید که در سایت موجود هستند .و محصولاتی که در سایت ناموجود می باشند امکان ثبت سفارش را ندارند 

آیا فروش عمده دارید ؟

بله فروشگاه پلنگ صورتی برای همکاران نیز فروش عمده گذاشته است، با پشتیبانی تماس بگیرید .

آیا اطلاعات من در "پلنگ صورتی" محرمانه است؟

بله، حفظ حریم خصوصی کاربران برای ما از اهمیت بالایی برخوردار است. اطلاعات شخصی شما کاملاً محرمانه و از دسترسی عمومی محافظت می‌شود. با استفاده از تکنولوژی‌های امنیتی، ما تلاش می‌کنیم تا اطلاعات شما را در برابر هر گونه نفوذ و سواستفاده ناخواسته محافظت کنیم.

در خبرنامه سایت عضو شوید

    ارتباط با ما

    برای ارتباط با ما شما می توانید از بخش تماس با ما استفاده نمایید…

    سوالات متداول
    enemad-logo